Celebrytki

Celebrytki – biżuteria dla gwiazd?

Celebrytki to szykowny i modny rodzaj biżuterii. Te delikatne, małe arcydzieła sztuki jubilerskiej przypadły do gustu znanym osobom z mediów, które pierwsze zaczęły je nosić. W końcu z tego wzięła się ich nazwa. To, co szczególnie wyróżnia te ozdoby, to delikatna forma, która opiera się na połączeniu małej zawieszki z cienkim, subtelnym łańcuszkiem. Biżuteria ta występuje we wszystkich możliwych kolorach. Wyrabiana jest ze złota, srebra i stali chirurgicznej. Za każdym razem wygląda równie dobrze.

Celebrytki najczęściej występują w wersji naszyjnika lub bransoletki.

Te pierwsze pasują praktycznie do każdej stylizacji. Równie dobrze wyglądają przy codziennym, sportowym zestawie odzieży, jak też do bardziej oficjalnych stylizacji. Na wieczór zazwyczaj zakłada się więcej sztuk naszyjników, każdy odmiennej długości tak, żeby zwisały kaskadowo. Dopuszczalne jest również mieszanie kolorów i wygląda to wyjątkowo dobrze, czego nie dałoby się powiedzieć o ozdobach mających masywniejszą formę.

Podobnie rzecz ma się z bransoletkami. I tutaj można przywieszać najróżniejsze zawieszki, z których każda ma swoją własną symbolikę. Niektórzy wybierają rozwiązanie polegające na wygrawerowaniu na małej blaszce własnej, bliskiej własnemu sercu sentencji. Równie dobrze może to być imię lub inicjały dziecka lub ukochanej osoby. Biżuteria tego typu może być świetnym prezentem na różne okazje. Te delikatne ozdoby szczególnie chętnie wybierają Panny Młode, ponieważ wyjątkowo dobrze prezentuje się w sąsiedztwie sukni ślubnej.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *