Dodatki dla panów, które dodają uroku.
Biżuteria,  Łańcuszek

Dodatki dla panów, które dodają uroku

Męska biżuteria – co o niej sądzić?

Słowo ‘biżuteria’ wzbudza w wielu osobach jednoznaczne skojarzenie. Do głowy przychodzi obraz złota i diamentów ozdabiających kobiecą twarz czy szyję. Jednak wraz z rozwojem mody zauważono, że łańcuszki dla mężczyzn są doskonałym dodatkiem do codziennego ubioru. Wraz z koszulą czy stylowym swetrem tworzą wrażenie profesjonalizmu oraz pewności siebie. Często taka biżuteria jest wykonana ze stali chirurgicznej, której surowość i prostota mogą stać się atrybutem męskości. Bardzo popularne stały się również bransoletki wykonane z rzemieni, skóry i elementów metalowych. Tego typu akcesoria świetnie zdają egzamin przy ubiorze półeleganckim, gdy mężczyzna chce zrobić dobre wrażenie na randce czy spotkaniu towarzyskim. Sprawdzą się też przy codziennych okazjach takich jak wyjście do pracy.

Jak nosić męską biżuterię?

Aby uniknąć wrażenia kiczowatości warto postawić na minimalizm. Subtelne dodatki mogą dodać uroku i podkreślić styl, natomiast przesyt będzie świadczył o braku dobrego smaku. Bardzo elegancką ozdobą są dla mężczyzny spinki do koszul. W bardziej codziennych warunkach sprawdzą się bransoletki. Trzeba jednak pamiętać, że jedna lub dwie wystarczą. Warto też zrezygnować z grubych i ciężkich łańcuchów, które kojarzą się z określonymi grupami społecznościowymi, a nie dobrym stylem. 

Czy męskie łańcuszki to dobry materiał na prezent?

Jak najbardziej! Taki prezent doda charakteru każdej stylizacji i nadaje się dla mężczyzn w różnym wieku. Atutem biżuterii jest to, że łatwo można ją spersonalizować tak, aby prezent był wyjątkowy. Wiele producentów umożliwia wykonanie grawerów na zawieszkach czy bransoletkach. Jak przy każdym prezencie warto zadbać o dobrą jakość materiału, aby obdarowany mógł się nim cieszyć długie lata. Gwarancją trwałości jest stal nierdzewna, z której korzysta m.in. marka Blueberry. Ten surowiec jest odporny na działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu kąpiele czy długie przebywanie na słońcu nie wpłyną negatywnie na wygląd biżuterii.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *