Xuping biżuteria
Biżuteria,  Stal szlachetna

Xuping biżuteria

Marka Xuping biżuteria to znak towarowy biżuterii pozłacanej i rodowanej. Markę stworzyła firma Xuping Jewelry założona w 1991 roku. Od momentu powstania firma konsekwentnie rozszerza swój teren działalności. Podstawową ofertę firmy stanowi biżuteria ze stali chirurgicznej. Szybko stała się ona bardzo ceniona przez klientów i popularna nie tylko w swoim mateczniku w Chinach, ale też w wielu krajach świata. W Polsce jest reprezentowana przez hurtownię Xuping Polska.

Nowe zastosowanie stali chirurgicznej

Do sukcesu przyczyniła się dobra jakość materiałów używanych do produkcji wyrobów jubilerskich. Szczególnym sukcesem okazała się stal chirurgiczna 316I. Do tej pory stal chirurgiczna używana była głównie w chirurgii ortopedycznej do produkcji protez i różnego rodzaju implantów. Surowiec przesądza więc o tym, że zarówno on sam jest bezpieczny dla zdrowia, jak i produkowana z niego biżuteria jest nieszkodliwa, ponieważ przede wszystkim nie powoduje uczuleń, jest hipoalergiczna.

Ważną cechą stali chirurgicznej 316 jest jej twardość, co powoduje, że jest bardziej odporna na zarysowania niż na przykład srebro, czy złoto. Poza tym nie zmienia swojego koloru pod wpływem światła, nie utlenia się, co z kolei skutkuje tym, że nie trzeba ją czyścić długie godziny w specjalnych preparatach. Jej pozłacana wersja również, mimo iż, zmienia kolor, zachowuje wszystkie cechy trwałości. Podobnie zachowuje się jej wersja rodowana. Pokryta rodem, metalem szlachetnym dodatkowo uodparnia produkt na działanie atmosfery i zapobiega jego korozji. Biżuteria nabiera jasnosrebrzystej barwy i blasku. Jest to znakomita alternatywa białego złota i platyny. Technologia w zależności od obróbki może wytworzyć powierzchnię wypolerowaną i lśniącą albo matową. Wyboru dokonuje klient lub klientka w zależności od upodobań.

Ostrzega się jedynie przed noszeniem biżuterii metalowej w SPA, czy w basenach wody termalnej, w których siarka czy inne minerały mogą uszkodzić stal.

Różnorodność wzorów biżuterii Xuping

Technologie i techniki jubilerskie sprawiają, że produkty mogą być wykonywane w wersji na co dzień, jak i na specjalne okazje. Pięknie się prezentuje seria wisiorków o nowoczesnych wzorach Celebrytka Pozłacana. Zachwyca różnorodność szlifów i kamieni w pierścionkach i bransoletach. Ciekawą propozycją jest biżuteria multikolor, której wyroby pokrywane są wieloma kolorami złota. Osadzane w nich cyrkonie ciężko odróżnić od diamentu.

Cena

Wysoka jakość, elegancki wygląd, nowoczesny design biżuterii Xuping nie powoduje nadmiernego drenażu kieszeni. Ceny są przystępne. Warto zainwestować w jej zakup i podkreślić swoją indywidualność i urodę.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *